ciao
Blog > Komentarze do wpisu
BARANW roku 2010 do głosu dojdzie twoja prawdziwa barania natura. Wszystko będziesz robić po swojemu, z dnia na dzień, bez namysłu rzucisz się w wir wydarzeń. Pomogą ci w tym ambicja i pewność siebie. Z takim psychicznym kapitałem masz szansę odnieść sukces... ale czekają cię też rozczarowania. Jedno jest pewne – to rok pełen przygód, który będziesz później wspominać!

Twoja opiekuńcza planeta Mars przez pierwsze pół roku będzie w znaku Lwa. Dzięki temu poczujesz w sobie niezwykłą moc. Zaczniesz mówić tonem nieznoszącym sprzeciwu: „Ma być tak, jak powiedziałam!”. To będzie idealny czas na rozpoczęcie kariery, na działanie w organizacjach lub zarządach i zwyciężanie w konkursach. Tym bardziej że po wakacjach Mars znajdzie się w drugim wzmacniającym go znaku – Skorpionie – i co zaczęłaś wiosną, jesienią masz szansę doprowadzić do finału. Pojawią się jednak przeszkody.
W lipcu i sierpniu twój organizm może zmusić cię do porzucenia zbyt aktywnego trybu życia i zafundowania sobie dłuższego wypoczynku.

Miłość i rodzina
W stałym związku staniesz się dominującą stroną. Twój partner nieraz od ciebie usłyszy: „Kochanie, beze mnie nie dasz sobie rady”. Jak trzeba, tupniesz nogą lub trzaśniesz drzwiami. Będziesz też rzucać na ludzi, a przede wszystkim na swego partnera, wyjątkowy urok. Staniesz się szaloną i nieokiełznaną kobietą, której dziwnie łatwo wybacza się grzeszki. Przez nadmiar energii możesz jednak wystawiać swojego partnera na próbę, zwłaszcza gdy jest spod znaku Byka, Raka, Koziorożca... Doceń
u niego te zalety, które tobie są raczej obce – spokój i opanowanie. Może właśnie dlatego go kochasz, że on jest aż tak inny niż ty? Przeciwieństwa się przyciągają!

Dla samotnych nadchodzący rok stanie się znakomitą okazją do zdobycia kogoś do pary. Nie będziesz stać skromnie w kąciku, tylko zaaranżujesz całą wymyślną sytuację, aby swego przyszłego mężczyznę oczarować i zainteresować swoją osobą.
W rodzinie to właśnie do ciebie zacznie należeć inicjatywa i ostateczny głos w takich ważnych kwestiach, jak duże zakupy, wakacje, spędzanie wolnego czasu, a nawet dobór znajomych. I ta rola faktycznej głowy rodziny będzie ci bardzo odpowiadać!

Praca
Zrobisz dobre wrażenie na innych i znakomicie poradzisz sobie bez szefa. Masz więc duże szanse awansować, objąć samodzielne stanowisko, założyć własną firmę albo przynajmniej wyjść z zaplecza w miejsce, gdzie czaruje się klientów i umawia kontrahentów. Twoja mocna strona to wdzięk, który pozwoli ci łatwo wygrywać konkursy i castingi.
Niestety, typowe dla twojego znaku wady nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Możesz więc popełniać błędy z powodu pośpiechu i zapatrzenia się we własne, jedynie słuszne pomysły. Bądź bardziej cierpliwa i wyrozumiała dla innych,
a zyskasz na tym.

Finanse
Zostaniesz wystawiona na pokusy spełniania swoich zachcianek na kredyt. Będzie ci się wydawało, że już za chwilę, w jakiś cudowny sposób, radykalnie poprawisz swoją sytuację finansową. Niektórym to się uda, ale nie wszystkim! Dlatego nie powinnaś angażować się w niepewne przedsięwzięcia, a swoje pomysły przedyskutować z przyjaciółmi. Kupuj sobie miłe drobiazgi: dzięki temu mniej będziesz marzyć o rzeczach, które na razie są dla ciebie niedostępne.

Zdrowie
Naucz się zwalniać tempo, w jakim żyjesz. Relaksować się, wyciszać, robić sobie przerwy i wyjazdy. Inaczej będziesz chodzić niewyspana i z podkrążonymi oczami. Przy  twoim raczej chaotycznym trybie życia ważne będzie ustalenie sobie systematycznych ćwiczeń. Jedz regularnie domowe posiłki – a jeśli sama nie masz czasu lub zamiłowania do kuchni, to może twój partner wykaże się tu talentem? Z utrzymaniem wagi nie powinnaś mieć kłopotu, bo przy silnym obecnie Marsie i Plutonie Barany raczej chudną, niż tyją.


CIEKAWOSTKI:

Twój kamień: rubin i diament

Diament – przynosi radość i szczęście, dodaje odwagi. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznego spokoju.
Rubin – ma działanie terapeutyczne, jest kamieniem miłości i wielkiej namiętności.

Szczęśliwe związki:
Z tymi znakami masz szansę się zaprzyjaźnić lub przeżyć miłość
- Najlepiej porozumiesz się z LWEM – będzie cię zarówno pociągać erotycznie,
jak i inspirować do nowych pomysłów.
- Wielką zagadką i wyzwaniem będzie SKORPION – zaimponuje ci, ale może wzbudzić także lęk, respekt, a nawet zazdrość.
- Zafascynują cię RYBY, zwłaszcza ich tajemnica i dziwna aura, które je otaczają. Intuicyjnie wyczujesz w nich bratnią duszę, tylko jak tu z nimi się zaprzyjaźnić? Bo jesteście jak pies i kot!

Ważne daty:
w Te dni układ planet będzie wyjątkowo pomyślny dla ciebie, Warto to wykorzystać

7.03 - Wenus i Mars sprzyjają ci w miłosnych podbojach i spełnieniu.

21.03 - Próba sił i sprawdzian – uda się lub nie. Uważaj, masz skłonność przesadzać i przeceniać możliwości.

26.06 - Czas na sukces – zarówno w miłości, jak i pracy zawodowej.

4.10 - Dobry moment, by zacząć nowe przedsięwzięcia, pod warunkiem że je zawczasu dobrze zaplanujesz.


W te dni bądź ostrożna: 4 sierpnia, 14 grudnia
czwartek, 07 stycznia 2010, fiore123

Polecane wpisy

  • WESOLYCH SWIAT!

  • WIOSNA!

    Przyjście wiosny Naplotkowała sosna Że już się zbliża wiosna. Kret skrzywił się ponuro: -Przyjedzie pewno furą… Jeż się najeżył srodze: -Raczej n

  • SNIEG W RZYMIE!!!!

    Tak wygladal dzisiaj rano Rzym.Dzieci widzac snieg dziwia sie bardzo,a dorosli zamieniaja sie w dzieci bawiac sie w sniezne wojny,lepiac balwany:-) Nic dziwnego